Vətəndaş Həmrəyliyi Partiyasından respublikanın müxtəlif  bələdiyyələrinə üzv seçilmiş şəxslərin

S I Y A H I S I

 

Bələdiyyə üzvü

Bələdiyyənin adı

DSK

Bələdiyyədə vəzifəsi

VHP-də vəzifəsi

Əsədli Samir Şakir oğlu

Bakı ş. Qızıldaş qəsəbə

11 saylı Qaradağ DSK

Sosial məsələlər və Ekologiya komissiyasının sədri

VHP  Təşkilat Şöbəsinin  müdiri

Mustafayev Anar Mustafa oğlu

Bakı ş. Biləcəri bələdiyyəsi

10 saylı Binəqədi DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Yusubov Əbulfət Poladxan oğlu

Bakı ş. Buzovna bələdiyyəsi

13 saylı Əzizbəyov  I DSK

Komissiya sədri

VHP Xəzər RT sədri

Namazov Sabiq Tofiq oğlu

Bakı ş. Şağan bələdiyyəsi

13 saylı Əzizbəyov  I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP Şağan qəsəbə özək təş-nın sədri

Həsənov Elşən Çingiz oğlu

Gəncə ş. Kəpəz  bələdiyyəsi

40 saylı Kəpəz (Gəncə) II DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP Gəncə ŞT-nin Məclis üzvü

Salmanov Yusif Zahid oğlu

Sumqayıt bələdiyyəsi

41, 42, 43 saylı Sumqayıt DSK

Ekologiya kimissiyasının sədri

VHP Sumqayıt ŞT sədri

Cabbarov Tofiq Daxil oğlu

Saray bələdiyyəsi

44 saylı Smuqayıt-Abşeron DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP Abşeron RT sədr müavini

Əliyev Orxan Zakir oğlu

Ceyranbatan bələdiyyəsi

44 saylı Smuqayıt-Abşeron DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP Abşeron RT Ceyranbanat Özək təşkilatının sədri

Məlikov Elçin Zahir  oğlu

Xırdalan bələdiyyəsi

45 saylı Abşeron DSK

Komissiya sədri

VHP Abşeron RT sədr müavini

Qubadov Niyaz Baxas oğlu

Abşeron r-nu Masazır bələdiyyəsi

45 saylı Abşeron DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP Abşeron RT sədri

Orucov Ələsgər Bilal oğlu

Qaramanlı bələdiyyəsi

48 saylı Yevlax DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Ələkbərov Hüseynbala Əliqulu oğlu

Gülövşə bələdiyyəsi

49 saylı Yevlax-Mingəçevir DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Nəzərov Kamil Ayaz oğlu

Dərəkənd bələdiyyəsi

50 saylı Qobustan-Xızı-Quba DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP Dərəkənd özək təşkilatının sədri

Növruzbəyov Fair Musa oğlu

Sudur bələdiyyəsi

51 saylı Qusar DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Bayramov Hacıbaba Tofiq oğlu

Quba bələdiyyəsi

52 saylı Quba DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP Quba RT sədri

Tağıyev Abdulqadir Əhməd oğlu

Şabran  bələdiyyəsi

54 saylı Şabran-Siyəzən DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Cəlilov Elmir Eyvaz oğlu

Şabran r-nu Ağbaş bələdiyyəsi

54 saylı Şabran-Siyəzən DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Novruzov Saleh Pənah oğlu

Bostançı   bələdiyyəsi

56 saylı Xaçmaz kənd DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Seyidov Rəşad Fazil oğlu

Seyidlikəndyeri bələdiyyəsi

56 saylı Xaçmaz kənd DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Mustafayev Azim Mustafa oğlu

Şıxınlı  bələdiyyəsi

57 saylı Kürdəmir DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Əzizov Aydın Eynulla oğlu

Xırdapay  Bələdiyyəsi

57 saylı Kürdəmir DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Xəlilov Rəşad Möhübbət oğlu

Muğan bələdiyyəsi

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Manafov Vüqar Hidayət oğlu

Kürqaraqaşlı bələdiyyəsi

59 saylı Salyan DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP  Salyan RT sədr müavini

Mehdiyev Rüstəm Abdulla oğlu

Kürsəngi bələdiyyəsi

60 saylı Salyan-Neftçala DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Xancanov Fuad Gülbala oğlu

Yolüstü bələdiyyəsi

60 saylı Salyan-Neftçala DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Məmmədov Rafiq Əvəz oğlu

Sabirabad bələdiyyəsi

63 saylı Sabirabad I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP  Sabirabad RT sədri

Abbasov Yaşar Abbasmirzə oğlu

Cavad  bələdiyyəsi

63 saylı Sabirabad I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Məmmədova Günay Camalxan qızı

Qaragüney  bələdiyyəsi

64 saylı Sabirabad II  I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

İmamverdiyev Həsən Abdun oğlu

Carlı bələdiyyəsi

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir  DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Xəlilov Xəlil Seyran oğlu

Musaküçə  bələdiyyəsi

70 saylı Masallı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Xanməmmədov Cəlal Şıxlar oğlu

Şıxlar bələdiyyəsi

70 saylı Masallı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Ağabalayev Rafiq Hüseyn oğlu

Hamarkənd bələdiyyəsi

72 saylı Yardımlı-Masallı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP  Anzov kənd özək təşkilatının sədri

Adışova Aytən Məlikməmməd qızı

Hamarkənd bələdiyyəsi

72 saylı Yardımlı-Masallı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Əliyev Ələsgər Qasım oğlu  

Allar bələdiyyəsi

72 saylı Yardımlı-Masallı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP  Allar kənd özək təşkilatının sədri

Səmədov Hikmət İsrafil oğlu 

Qodman bələdiyyəsi

72 saylı Yardımlı-Masallı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Muradov Vəkil Vəli oğlu

Haftoni bələdiyyəsi

74 saylı Lənkəran kənd  DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Əsədullayeva Pərvanə Əmralı qızı

Şahağacı bələdiyyəsi

76 saylı Lənkəran – Astara DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Hüseynov Arif Höküməli oğlu

Şiyəkəran bələdiyyəsi

76 saylı Lənkəran – Astara DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Quliyev Mürsəl Əyyub oğlu

Siyavar bələdiyyəsi

76 saylı Lənkəran – Astara DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Sadıxov İlkin Sadıx oğlu

Rüdəkənar bələdiyyəsi

77 saylı Astara DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Həmidov Xosməmməd Allahverən oğ.

Maşxan bələdiyyəsi

77 saylı Astara DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Ağayev Mehman Məmiş oğlu

Pəlikəş bələdiyyəsi

77 saylı Astara DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Hacıyev Qafar Xəlil oğlu

Pəlikəş bələdiyyəsi

77 saylı Astara DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Nurəliyev Yusif Şəiməmməd oğlu

Asxərkəran bələdiyyəsi

77 saylı Astara DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Qardaşov Fuad Baxşəli oğlu        

Züvüc bələdiyyəsi

78 saylı Lerik DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Qədiyev Rafiq Rizvan oğlu

Züvüc bələdiyyəsi

78 saylı Lerik DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Xanışov Ramin Alverdi oğlu

Nücü  bələdiyyəsi

78 saylı Lerik DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Nuriyev Təmimi Əli oğlu

Qəleybuğud bələdiyyəsinə

85 saylı Şamaxı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Mustafayeva Gülqız Abdulbağır qızı   

Quşçu bələdiyyəsi

85 saylı Şamaxı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Nəsirov İmran Nəsir oğlu

Göylər bələdiyyəsi

85 saylı Şamaxı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Əhmədov Abdulhəsən Seyfulla oğlu       

Hacıqədirli bələdiyyəsi

85 saylı Şamaxı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Musayev Gümrah Babakişi oğlu

Nağaraxana bələdiyyəsi

85 saylı Şamaxı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Bədəlov Azər Həsən oğlu  

Soltankənd bələdiyyəsi

86 saylı İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Hacıyev Şahlar Xanlar oğlu

Burovdal bələdiyyəsi

86 saylı İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Həmidov Yavər Alcan oğlu  

 

Sülyan  bələdiyyəsi

86 saylı İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Rəhimova Sübhanə Şəmsəddin qızı    

Qalacıq bələdiyyəsi

86 saylı İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Məmişova Güləxanım Mikayıl qızı

Aratlı-Curuğlu bələdiyyəsi

87 saylı Ağsu-İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Əhmədova Sevinc Salaməddin qızı

Cəlayir bələdiyyəsi

87 saylı Ağsu-İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Rzayev Tofiq Lətif oğlu

Qəşəd bələdiyyəsi

87 saylı Ağsu-İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Sabirov Cabir Əvəz oğlu  

Muradlı bələdiyyəsi

87 saylı Ağsu-İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Məmmədov Xanverdi Heybət oğlu

Xəlilli bələdiyyəsi

87 saylı Ağsu-İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Mürsəlov Cavid Paşa oğlu  

İlxıçı bələdiyyəsi

87 saylı Ağsu-İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Tahirov Coşqun Tofiq oğlu  

 

Qaraqoyunlu bələdiyyəsi

87 saylı Ağsu-İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Əhmədov Elşad Afiq oğlu  

 

Quba Xəlilli bələdiyyəsi

87 saylı Ağsu-İsmayıllı DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Rəsulov Zöhrab Yaqub oğlu

Göyçay bələdiyyəsi

88 Göyçay-Ağdaş DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP Ali Məclisinin üzvü

Şirinzadə Məhəmməd Vasif oğlu

Məşəd bələdiyyəsi

90 saylı Ağdaş DSK

Bələdiyyə sədri

VHP Ağdaş RT sədri

Hümbətova Sahilə Əvəz qızı   

 

Dəhnə-Xəlil bələdiyyəsi

90 saylı Ağdaş DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Məmmədov Məmməd Zeynalabdin        

Pirəzə bələdiyyəsi

90 saylı Ağdaş DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Süleymanov Rəhim Rafiq oğlu 

Ucar bələdiyyəsi

91 saylı Ucar DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Məmmədov Gündüz Çingiz oğlu

Alpout  bələdiyyəsi

91 saylı Ucar DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Abdullayev Rahim Ətraf oğlu  

Çiyini bələdiyyəsi

91 saylı Ucar DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Yusifov Malik Qiyas oğlunun     

Kətəlparaq bələdiyyəsi

94 saylı Bərdə kənd DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Paşayev Elçin İlqar oğlu  

 

Muzdular bələdiyyəsi

96 saylı Goranboy-Naftalan DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Quliyev Kamil Abuzər oğlu

Bürü  bələdiyyəsi

97 saylı Goranboy-Tərtər-Ağdam DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Seyidov Ədil Əli oğlu

Qapanlı bələdiyyəsi

100 saylı Şəmkir – Daşkəsən DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Həsənov Ruslan Suliddin oğlu      

 

Toğanlı bələdiyyəsi

101 saylı Göygöl-Daşkəsən DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Aslanov Vüsal Məhərrəm oğlu   

Düzyurd bələdiyyəsi

103 saylı Gədəbəy DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Məmmədov Yalçın Niyaz oğlu 

 

Arıqıran bələdiyyəsi

104 saylı Gədəbəy-Tovuz DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Qasımov Zakir Vəli oğlu

Böyük Qaramurad bələdiyyəsi

104 saylı Gədəbəy-Tovuz DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Salmanov Nəriman Əziz oğlu   

 

İnəkboğan bələdiyyəsi

104 saylı Gədəbəy-Tovuz DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Həsənov Natiq Barat oğlu

İnəkboğan bələdiyyəsi

104 saylı Gədəbəy-Tovuz DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

İbrahimov Adil Hüseyn oğlu       

 

Noaoİvanovka bələdiyyəsi

104 saylı Gədəbəy-Tovuz DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Qarayev Qara Akif oğlu

Noaoİvanovka bələdiyyəsi

104 saylı Gədəbəy-Tovuz DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Məstanov Əli Mədət oğlu  

 

Şınıx bələdiyyəsi

104 saylı Gədəbəy-Tovuz DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Bağırova Nazilə Kamil qızı   

Düzyurd bələdiyyəsi

104 saylı Gədəbəy-Tovuz DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Vəliyev Yolçu Hüseyn oğlu  

Həsəsu bələdiyyəsi

106 Tovuz-Qazax-Ağıstafa DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Hüseynov Rəşad Nadir oğlu 

 

Ağstafa bələdiyyəsi

108 saylı Ağstafa DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Kərimova Günay Kərim qızı 

 

Qırıq Kəsəmən bələdiyyəsi

108 saylı Ağstafa DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Həsənov Tural  Elşad oğlu  

 

Poylu bələdiyyəsi

108 saylı Ağstafa DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Maşayev Sarı Tofiq oğlu  

 

Xətai bələdiyyəsi

108 saylı Ağstafa DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Mehdiyev Kamal Namaz oğlu        

 

Aşağı Göyçəli bələdiyyəsi

108 saylı Ağstafa DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Yusubova Gülnarə Firdovsi qızı

Balakən  bələdiyyəsi

109 saylı Balakən DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

İnciyeva Aynur İslam qızı   

 

Car bələdiyyəsi

110 saylı Zaqatala DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Muxtarov Mustafa Camal oğlu

Qax bələdiyyəsi

112 saylı Qax DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Darçınov Elnur Əhədullah oğlu   

 

Qorağan bələdiyyəsi

112 saylı Qax DSK

 

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Həsənov Təyyar Şuqay oğu 

Qoxmuq bələdiyyəsi

113 Şəki DSK

 

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Rəsulov Lətif Yəhya oğlu  

 

Baş Laysaq bələdiyyəsi

114 Şəki kənd I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Seyidov Rüstəm Səməd oğlu

 

Daşüz bələdiyyəsi

114 Şəki kənd I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Cumayev Rəvan Merac oğlu

 

Qudula bələdiyyəsi

114 Şəki kənd I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Məmmədov Tural Ərəstun oğlu       

Aşağı Küngüt bələdiyyəsi

114 Şəki kənd I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Kərimov İsmayıl Akif oğlu  

 

Kiş bələdiyyəsi

114 Şəki kənd I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Bayramov Qəmbər Hikmət oğlu        

Şirinbulaq bələdiyyəsi

114 Şəki kənd I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü

Baqılov Vidadi Hikmət oğlu        

 

Bideyiz bələdiyyəsi

114 Şəki kənd I DSK

Bələdiyyə üzvü

VHP üzvü